Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Wyjątkowe miejsce stworzone przez szkoły Zaprogramowani.com i AkademiaProgramowania.pl. Platforma edukacyjna oferujące szereg najlepszych kursów online, stawiających na rozwój cyfrowych umiejętności. Ogromny wachlarz opcji za niewielką cenę to coś, co sprawia, że nasza oferta wyróżnia się spośród innych.

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

U nas nie musisz wybierać jednego interesującego Cię kursu. Możesz jednocześnie uczyć się programowania w wybranych językach, jak i zagłębić się w bardziej artystyczne wymiary. Niezależnie od tego, w jak wielu kursach będziesz brać udział, nigdy nie musisz martwić się o związane z tym dodatkowe koszty. W ramach jednej opłaty abonamentowej możesz skorzystać, z czego tylko chcesz.

Zajęcia przez Internet

Lekcje w ZaprogramowaniGO to oferta kursów prowadzonych poprzez sieć. Dlatego też możesz z nich korzystać wszędzie tam, gdzie aktualnie się znajdujesz, a jedyne czego potrzebujesz to połączenie z Internetem. Jest to między innymi doskonała alternatywa dla zajęć stacjonarnych, do których nie zawsze każdy ma dostęp, choćby ze względu na miejsce zamieszkania.

Lekcje na żywo

Stawiamy na to, że warsztaty muszą pozostać warsztatami i żaden samouczek nie pozwoli na osiągnięcie odpowiedniego poziomu wiedzy. Stąd nasze zajęcia to wyłącznie lekcje na żywo, bez żadnych wyjątków. Korzystanie z platformy ZaprogramowaniGO pozwala na udział w lekcjach, które w żaden sposób nie odchodzą od standardów warsztatów stacjonarnych. Razem z nauczycielem i rówieśnikami wchodzisz w świat tworzenia cyfrowej rzeczywistości.

Nauka przez zabawę

Jeśli nauka ma być efektywna i sprawiać wiele radości musi być przekazywana w odpowiedni sposób. W przypadku dzieci i młodzieży najlepszym jest postawienie na zabawę, rozrywkę i trendy, które były powodem przyjścia na nasze lekcje. U nas nie będzie nudnej teorii i wykładów pełnych pustych definicji. Uczymy przez praktykę i czas spędzamy twórczo od samego początku zajęć.

 

 

Sześć kroków do najlepszych zajęć dodatkowych

Załóż konto na naszej platformie.
Odpowiedz na kilka pytań, żebyśmy mogli się poznać.
Wybierz płatność.
Znajdź kursy, w których chcesz uczestniczyć.
Bierz udział w zajęciach.
Możesz korzystać także z archiwalnych nagrań.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…