Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Bo tylko pasja potrafi zbudować coś silnego, co można przekazywać dalej. Taka jest nasza pasja do programowania. Jako zespół profesjonalistów kochających to, co robią, możemy zaoferować warsztaty programowania dla dzieci w Łodzi w najlepszej możliwej formie. Przekazujemy nie tylko wiedzę, ale i zbierane latami doświadczenie, z którego jesteśmy dumni i które wykorzystujemy podczas pracy jako programiści, jak i jako nauczyciele w naszej akademii programowania.

O nas

Technologie przyszłości


Dlaczego tak ważna jest nauka programowania dla dzieci? Dlatego że to, co do tej pory mogło wydawać się trudną specjalizacją, teraz wchodzi na poziom umiejętności, które powinien znać każdy. W tym kierunku prężnie podąża właśnie umiejętność programowania. Dlatego nasze zajęcia komputerowe dla dzieci w Łodzi pozwalają im na zdobywanie koderskich umiejętności, jak i ogólnie oswajają najmłodszych z technologiami przyszłości. Dzięki temu nie boją się one próbować, korzystać, tworzyć…

Nasz cel


Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo cyfrowe umiejętności są potrzebne. Sami pracujemy jako specjaliści i wiemy, że rynek IT nadal boryka się z problemem niedoboru pracowników. Nauka programowania dla dzieci to rozwiązanie tego problemu. Dla nas jako społeczeństwa zapewnia stały napływ specjalistów, którzy pomogą już niedługo tworzyć cyfrową rzeczywistość, w nieubłaganie zmieniającym się świecie. Młodzi adepci programowania natomiast, otrzymają szansę na rozwijanie pasji i niezwykłych umiejętności jeszcze do niedawna dostępnych tylko dla nielicznych.

Dlaczego my?


Ponieważ warto postawić na grupę ludzi, którzy mają doświadczenie w przekazywaniu swojej wiedzy. Prowadzone przez lata warsztaty programowania dla dzieci pokazały nam już, na jakim poziomie jest poziom szkolnej edukacji informatycznej, a czego tak naprawdę potrzebują młodzi ludzie. Postaw na doświadczenie, pasję i młody zespół który prowadzi zajęcia komputerowe dla dzieci dostosowane do ich potrzeb.