Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Za założenia nasze zajęcia komputerowe dla dzieci w Łodzi odbywają się w przystosowanych do tego pracowniach. Jeżeli jednak uczestnik chce podczas nich korzystać z własnego sprzętu, nie jest to problemem.

W takim przypadku dołożymy wszelkich starań, aby słuchacz nadrobił zaległości powstałe w stosunku do reszty grupy. Korzystając z autorskich metod nauczania i materiałów jest więc możliwe, aby nauka programowania dla dziecka zapisanego w trakcie trwania kursu była nadal możliwa i efektywna.

Kursy kodowania to zajęcia dodatkowe dla dzieci, zazwyczaj odbywające się w systemie semestralnym w trakcie trwania roku szkolnego.

Nauka programowania dla dzieci to możliwości wspierania ich rozwoju zawodowego, jak i społecznego. Optymalna wielkość grupy to taka, w której można pracować zespołowo, ale też jest czas i miejsce dla indywidualnego podejścia. W związku z tym nasze grupy to 5-12 osób, w zależności od wieku i zaawansowania klasy.

Języki programowania to formy, które powstały w języku angielskim. Warsztaty programowania dla dzieci w Łodzi pozwalają więc na zapoznanie się ze słownictwem, jak i zwrotami, które są potrzebne do komunikacja, jak i tworzenia skryptów.

Świat się zmienia, a wraz z nim zmienia się podejście do pewnych form rozrywki. Cyfrowe niegdyś „zabijacze” czasu teraz są ważnym narzędziem w biznesie czy nauce. Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży to między innymi nauka języka Java. Nauka dla dziecka, w skład której wchodzi używanie poznanych informacji w praktyce, to jedna z najlepszych metod.